Güzel Sanatlar Uygarlığın Meşalesidir

Anadolu  uygarlıklarına  bir  köprü,  bir  beşik  olmuş  Konya` nın  kültürüne  yakışır  bir  enstrüman  mağazası  kazandırma  emelimiz  03 Ocak 2006 tarihinde gerçekleşti.

Sanatın en yaygın uygulama alanı olan müzik ve müzik enstrümanları dalında; yeni bir bakış ve yaklaşım ile geniş ürün yelpazesi oluşturmaktan ve sizlerin yakınına taşıyarak hizmet vermekten asla ödün vermeyeceğiz.

Birçok farklı marka model ve renk seçeneği ile her an demostrasyona hazır piyano standımızda farkı anında tanımlama şansınız var. 

previous arrow
next arrow
Slider
previous arrow
next arrow
Slider

Diva Müzik Yamaha Konya Bayisidir. Piyano konusunda Konya Bölgesinin tek firmasıdır. Çözüm ortakları ile teknik servis, dağıtım, kurulum ve bakım hizmeti de verebilmektedir. Çalıştığı ithalatcı ve ana tedarikçi firmalar oldukça eski ve köklü firmalardır. Bu nedenle servis bakım ve garanti kapsamındaki hizmetler sorunsuz çözülür.

Diva Müzik Konya’ nın merkezinde eski ve ünlü bir çarşı olan Rampalı Çarşıda 145-146 numarada hizmetinizdedir. Rampalı Çarşı ya şehrin her tarafından belediye otobüsü, dolmuş hatları ve tramvayla ulaşabilirsiniz. Ayrıca, iletişim formu ile soru sorabilir , ana sayfa altında yer alan mail adresini veya telefon numarasını kullanarak irtibat kurabilirsiniz.